Text: Tambah BesarText: AsalText: Tambah Kecil

Hubungi Kami

Setiausaha Kerajaan Negeri
Pejabat Setiausaha Kerajaan Negeri
Tingkat 20 , Wisma Bapa Malaysia
Petra Jaya, 93502 Kuching
Sarawak

Tel  :+6082-441957
Fax :+6082-441677


© Hak Milik Jabatan Ketua Menteri Sarawak 2016

Topik Popular
Pengenalan JKM
Borang permohonan penyelidikan
Direktori staf JKM


Pautan
Portal Rasmi Kerajaan Malaysia
Portal Rasmi Kerajaan Negeri Sarawak
Kemaskini Pada: 21 05 2018
Versi 8.0.4b
1511805
Selamat Datang Ke Laman Web Jabatan Ketua Menteri Sarawak
Pentadbiran Am

A)        PENTADBIRAN PEJABAT

 

  • Pengurusan Rekod Jabatan
  •  Pengurusan Permohonan Panel Hotel dan Ejen Tiket Penerbangan
  •  Pengurusan Pewartaan Kerajaan bagi Bahagian V
  • Pengurusan Hak Asasi Manusia Kebangsaan (SUHAKAM) – Jawatankuasa Teknikal TERAS (Hak Sivil dan Berpolitik)
  • Pengurusan isu-isu berkaitan Jabatan Pendaftaran, SPR dan Statistik

 

Muat Turun

Borang A
Ordinan Pungutan Awam, 1996 (Bab 21)
Borang Permohonan Lesen (Seksyen 4(1)(b))



Pegawai-pegawai Untuk Dihubungi

Penolong Pengarah

Ayu Shafinaz Binti Azmi Sabni

Telefon: 082-319024
Emel: ashafinaz@sarawak.gov.my



Penolong Pengarah

Alicia Tay Bui Kiaw
Telefon : 082-445482
Emel: alicia@sarawak.gov.my

Penolong Pegawai Tadbir
Masuri Binti Mohd Mansor
Telefon: 082-440191
Emel: masurim@sarawak.gov.my

Pembantu Tadbir
Beatrice Anak Friday
Telefon: 082-319093
Emel: beatrice1@sarawak.gov.my


Pembantu Tadbir
Siti Norshila Binti Samsudin
Telefon: 082-312175
Emel: s.norshila@sarawak.gov.my

 

Pembantu Tadbir
Norul Aini Binti Hamden
Telefon: 082-319072
Emel: norulaih@sarawak.gov.my

 

Pembantu Operasi
Adeline Ngilo
Telefon: 082-319093

Emel: adelinen@sarawak.gov.my

Penolong Pegawai Tadbir

Ariena binti Borhan
Telefon : 082-319080
Emel: arienab@sarawak.gov.my

Pembantu Tadbir

Nur Raifana Abdullah@ Deborra Michael 
Telefon : 082-312254 Ext 2060
Emel: deborram@sarawak.gov.my

Pembantu Tadbir

Angeline Elsie Ak Jok
Telefon : 082-441957
Emel: angeline.jok@sarawak.gov.my