Text: Tambah BesarText: AsalText: Tambah Kecil
Unit Pemantauan Pelaksanaan Negeri
 

 
Direktorat

NamaHubungi
Abdul Rahman Sebli bin Senusi
Pengarah
rahmanss@sarawak.gov.my
082-319478
Derna anak Johin
Setiausaha Pejabat
dernaj@sarawak.gov.my
082-319491
082-447095

Tugas Khas/RMK11 Peruntukan Negeri & Persekutuan

NamaHubungi
Alison binti Buda
Ketua Seksyen
alisonb@sarawak.gov.my
082-319462
Christa anak Dari
Penolong Pengarah
christad@sarawak.gov.my
082-311813
Arqam Bin Nasir
Penolong Pegawai Tadbir
arqamn@sarawak.gov.my
082-446564

Pembangunan Bandar dan Wilayah & Alam Sekitar

NamaHubungi
Ayuradiman B. Bujang
Ketua Seksyen
ayuradib@sarawak.gov.my
082-319492
Susie Ak. Dian
Penolong Pengarah
susied@sarawak.gov.my
082-319484
Edrow anak Barin
Penolong Pegawai Tadbir
edrowb@sarawak.gov.my
082-319464
Magdeline Janan anak Lincoln
Penolong Pegawai Tadbir
madgeljl@sarawak.gov.my
082-319489

SCORE, Industri, Pelaburan & Keusahawanan

NamaHubungi
Suteresno B. Piang
Ketua Seksyen
suteresp@sarawak.gov.my
082-319480
Dayangku Nur Amalina binti Awang Suhaili
Penolong Pengarah
dygamalina@sarawak.gov.my
082-319487
Anawati binti Mataha
Penolong Pegawai Tadbir
anawatim@sarawak.gov.my
082-313528
Rokiah binti Ali
Penolong Pegawai Tadbir
rokiaha@sarawak.gov.my
082-319473

Pertanian dan Pembangunan Luar Bandar

NamaHubungi
Jerry Zannudin bin Bidin
Ketua Seksyen
jerryz@sarawak.gov.my
082-319494
Ja'erah binti Mohidin
Penolong Pengarah
jaerahm@sarawak.gov.my
082-319460
Chua Siong Wei
Penolong Pengarah
chuasiongw@sarawak.gov.my
082-313524

Projek Kecil Luar Bandar (MRP)

NamaHubungi
Haji Mahri bin Haji Sarpawi
Ketua Seksyen
mahris@sarawak.gov.my
082-311817
Mohd. Alid Ibrahim
Pembantu Tadbir
mohamaid@sarawak.gov.my
082-319488
Norkamisah Bt Annuar
Pembantu Tadbir
norkamia@sarawak.gov.my
082-319463
Aimy Shyariza Abd. Rahman
Pembantu Tadbir
aimysr@sarawak.gov.my
082-311075
Augustus Marindang
Pembantu Tadbir
augustmn@sarawak.gov.my
082-319464
Juraidah binti Sarimin
Pembantu Tadbir (Kewangan)
juraidas@sarawak.gov.my
082-319471

Infrastruktur, Pengangkutan dan Kemudahan Awam

NamaHubungi
Shariff Bujang
Ketua Seksyen
shariffb@sarawak.gov.my
082-319481
Siti Salmiah binti Ayub
Penolong Pengarah
salmiaha@sarawak.gov.my
082-312917
Thompson Jerry
Penolong Pegawai Tadbir
thompsjs@sarawak.gov.my
082-319475

Sosial, Pembangunan Sumber Manusia & Pelancongan

NamaHubungi
Haji Mahri bin Haji Sarpawi
Ketua Seksyen
mahris@sarawak.gov.my
082-311817
Susiantie Bt. Abd. Karim
Penolong Pengarah
susiantk@sarawak.gov.my
082-319459
Nur Ain binti Shahran
Penolong Pegawai Tadbir
nurains1@sarawak.gov.my
082-311776

Pentadbiran, Kewangan, Sumber Manusia & Transformasi

NamaHubungi
Raya Aida Bt. Abdul Karim
Ketua Seksyen
rayaaak@sarawak.gov.my
082-440943
Norhafizzah binti Musa
Penolong Pengarah
hafizzahm@sarawak.gov.my
082-311620
Shafika Binti Suhaili
Penolong Pegawai Tadbir
shafikas@sarawak.gov.my
082-441135
Ong Mei Kuan
Penolong Akauntan
ongmk1@sarawak.gov.my
082-311253
Nur Khairunnisa Uzma Abdullah
Pembantu Tadbir
khairunnisa@sarawak.gov.my
082-311297
Ema Grek
Pembantu Tadbir
ema.greek@sarawak.gov.my
082-319470
Dannie Mohd. Ismail
Pembantu Tadbir
danniemi@sarawak.gov.my
082-446561
Kartina Bt Seree
Pembantu Tadbir
kartinas@sarawak.gov.my
082-319486
Anteli Ak. Rajek
Pemandu
anteli@sarawak.gov.my
082-319495
Hamid Haji Said
Pembantu Am Rendah
hamids@sarawak.gov.my
082-319495
Kalana Japar
Pembantu Rendah Am
kalanaj@sarawak.gov.my
082-446561
Reni Rangkut
Pembantu Am Rendah
renir@sarawak.gov.my
082-319495
Mesiah binti Bol
Pekerja Awam Rendah
mesiahb@sarawak.gov.my
082-319475
Nelson Jali
Pembantu Tadbir
nelsonj1@sarawak.gov.my
082-311253
Mustapha bin Abu Bakar
Pemandu Kenderaan
mustaphaab@sarawak.gov.my
082-319495
Mohd Kusairi bin Mas
Pemandu Kenderaan
kusairimas@sarawak.gov.my
082-319491