Text: Tambah BesarText: AsalText: Tambah Kecil

Hubungi Kami

Setiausaha Kerajaan Negeri
Pejabat Setiausaha Kerajaan Negeri
Tingkat 20 , Wisma Bapa Malaysia
Petra Jaya, 93502 Kuching
Sarawak

Tel  :+6082-441957
Fax :+6082-441677


© Hak Milik Jabatan Ketua Menteri Sarawak 2016

Topik Popular
Pengenalan JKM
Borang permohonan penyelidikan
Direktori staf JKM


Pautan
Portal Rasmi Kerajaan Malaysia
Portal Rasmi Kerajaan Negeri Sarawak
Kemaskini Pada: 24 08 2017
Versi 8.0.2
1151123
Unit Keselamatan Negeri
 

 
Pejabat Pengarah

NamaHubungi
Dato Dr. Chai Khin Chung
Pengarah
datodrchai@sarawak.gov.my
082-319551
082-444815
Dayang Rohayah Binti Abd Latif
Perkeranian Operasi (Steno)
dayangr@sarawak.gov.my
082-319551
082-444815
Azis Bin Zen - Pemandu
Pemandu
azisZ@sarawak.gov.my
082-319551
082-443101

Pejabat (Sosial & Ekonomi)

NamaHubungi
Dato Clarence Rorote Ak Sagon
Pegawai Tadbir Khas N54
clarencers@sarawak.gov.my
082-312143
082-443101
Haji Zaidi Bin Haji Morshidi
Pegawai Tadbir N48
zaidim4@sarawak.gov.my
082-319011
082-443101
Tan Ah Ho
Pembantu Keselamatan KP17
tah@sarawak.gov.my
082-440199
082-443101
Dato' Haji Morshidi Bin Haji Mustapha
Pegawai Tadbir Khas N54
morshidimus@sarawak.gov.my
082-312243
082-443101

HR & Pentadbiran

NamaHubungi
Mohammad Nor'ashikin Bin Abd Karim
Penolong Pegawai Tadbir N27
norashak@sarawak.gov.my
082-443694
082-443101
Megawati Binti Abd Wahab
Pembantu Tadbir N22
megawaaw@sarawak.gov.my
082-440973
082-443101
Zainul Bin Zakaria
Pembantu Tadbir N17
zainulza@sarawak.gov.my
082-319001
082-443101
Blin Ak Manggis
Pengawal Keselamatan KP 14
blinm@sarawak.gov.my
082-313639
082-443101
Kamrulzaman Bin Bujang
Pengawal Keselamatan KP 11
kamrulb@sarawak.gov.my
082-319001
082-443101

Pejabat (Keselamatan & Kesihatan Pekerja/ Komuniti Program )

NamaHubungi
Augustine Ak Stephen Jangka
Pegawai Tadbir N27
augustsj@sarawak.gov.my
082-319010
082-443101
Wan Fadzilah Bin Wan Saili
Pembantu Keselamatan KP17
wan83@sarawak.gov.my
082-319001
082-443101

Pejabat Dan Bilik Operasi Negeri(Politik & Alam Sekitar)

NamaHubungi
Ramli @ Johari Bin Haji Kadir
Pegawai Keselamatan KP41
ramlijk@sarawak.gov.my
082-319012
082-443101
Abd Rani Bin Jelani
Pengawal Keselamatan KP 11
ranij@sarawak.gov.my
082-443991
082-442730
Ahmad Zamrie B. Mustapha
Pengawal Keselamatan KP 11
ahmadzm@sarawak.gov.my
082-443991
082-442730
Andrew Ak Rinag
Pengawal Keselamatan KP 11
andrewr@sarawak.gov.my
082-443991
082-442730
Mohd Saiqul B. Saini
Pengawal Keselamatan KP 11
saiquls@sarawak.gov.my
082-443991
082-442730

Pejabat (Keselamatan Perlindungan & Sistem USACS)

NamaHubungi
Azizah Bt. Hajiat
Pengawal Keselamatan KP 11
azizahh@sarawak.gov.my
082-319001
082-443101
Julkepli Bin Haji Net
Penolong Pegawai Keselamatan KP27
julkeplin@sarawak.gov.my
082-319000
082-443101
Syed Mornie Bin Wan Mamor
Pengawal Keselamatan KP 11
syedmwm@sarawak.gov.my
082-319001
082-443101

Pengurusan Operasi Polis Bantuan

NamaHubungi
Shamshul Huzairy Bin Sahazali
Penolong Pegawai Keselamatan KP 27 (Operasi)
shamshhs@sarawak.gov.my
082-313649
082-443101
Jamali Bin Amat
Pengawal Keselamatan KP 14
jamalia@sarawak.gov.my
082-448126
082-443101
Ramadhan Bin Rosidi
Pengawal Keselamatan KP 11
Ramadhan Bin Rosidi
ramadhar@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101

Polis Bantuan (Operasi)

NamaHubungi
Amirol B. Sagir
Pengawal Keselamatan KP 11
Amirol B. Sagir
amirols@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Nurhaslina Bt. Sabri
Pengawal Keselamatan KP 11
Nurhaslina Bt. Sabri
haslinas@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Nyadang Ak Ukon
Pengawal Keselamatan KP 11
Nyadang Ak Ukon
nyadangu@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Jusam Ak Sikua
Pengawal Keselamatan KP 11
jusamsk@sarawak.gov.my
082-319001
082-443101
Kunbah Ak Wah
Pengawal Keselamatan KP 14
Kunbah Ak Wah
kunbahw@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Nyulim Ak Nyandau
Pengawal Keselamatan KP 14
Nyulim Ak Nyandau
nyulimn@sarawak.gov.my
082-443991
082-442730
Paul Roudey Ak Edmund Galau
Pengawal Keselamatan KP 11
Paul Roudey Ak Edmund Galau
paulreg@sarawak.gov.my
082-443991
082-442730
Ronald Ak Joel Jimbai
Pengawal Keselamatan KP 11
Ronald Ak Joel Jimbai
ronaldjj@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Forkan B. Jamain
Pengawal Keselamatan KP 14
Forkan B. Jamain
forkanj@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Ronnie Ak Joseph Nanyu
Pengawal Keselamatan KP 11
Ronnie Ak Joseph Nanyu
ronniejn@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Rosli Bin Busri
Pengawal Keselamatan KP 11
Rosli Bin Busri
roslib4@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Rosli Bin Hajeli
Pengawal Keselamatan KP 11
Rosli Bin Hajeli
roslih1@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Sagin Ak Nyawang
Pengawal Keselamatan KP 11
Sagin Ak Nyawang
saginn@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Bandang Ak Langgu
Pengawal Keselamatan KP 11
Bandang Ak Langgu
bandangl@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Sahdan B. Smail
Pengawal Keselamatan KP 14
sahdani@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Mindos Pendy Ak Rao
Pengawal Keselamatan KP 11
Mindos Pendy Ak Rao
mindospr@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Sapiee Bin Rais
Pengawal Keselamatan KP 11
Sapiee Bin Rais
sapieer@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Sapiee Bin Saini
Pengawal Keselamatan KP 11
Sapiee Bin Saini
sapiees@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Soffian Hadi B. Mohd Nor
Pengawal Keselamatan KP 11
Soffian Hadi B. Mohd Nor
soffihmn@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Suut Bin Mohamad Japar
Pengawal Keselamatan KP 11
Suut Bin Mohamad Japar
suutmj@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Hamzah B. Borhan
Pengawal Keselamatan KP 11
Hamzah B. Borhan
hamzah1@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Syafiq Dhiyauddin Bin Abd Karim
Pengawal Keselamatan KP 11
Syafiq Dhiyauddin Bin Abd Karim
shafiqdk@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Ngaimin B. Dipris
Pengawal Keselamatan KP 11
Ngaimin B. Dipris
ngaimind@sarawak.gov.my
082-443991
082-442730
Wasley Ak Mangu
Pengawal Keselamatan KP 11
Wasley Ak Mangu
waselym@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Yazid Bin Yahya
Pengawal Keselamatan KP 11
Yazid Bin Yahya
yazidy@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Zainab Binti Ahmad
Pengawal Keselamatan KP 14
Zainab Binti Ahmad
zainaba2@sarawaknet.gov.my
082-443991
082-443101
Augustine Stuart AK Fred
Pengawal Keselamatan KP 11
Augustine Stuart AK Fred
stuart70@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Aiqman Haiqal Abdullah @ Branigan Bin David
Pengawal Keselamatan KP 11
Aiqman Haiqal Abdullah @ Branigan Bin David
branigad@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Abdul Kadir B. Abu
Pengawal Keselamatan KP 11
abdulka4@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Abg Khairul Azlan B. Abg Abd Kassim
Pengawal Keselamatan KP 11
khairuak@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Fauzi B. Hj Abg Sepuan
Pengawal Keselamatan KP 11
Fauzi B. Hj Abg Sepuan
fauzi1@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Hasbi Bin Ahmad
Pengawal Keselamatan KP 11
Hasbi Bin Ahmad
hasbia2@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Benerd Ak Simpang
Pengawal Keselamatan KP 14
benerds@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Oscer Ak Lang
Pengawal Keselamatan KP 14
oscarl@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Ressal Bin Rambali
Pengawal Keselamatan KP 11
ressallr@sarawak.gov.my
082-319001
082-443101
Mohammad Adzrul B. Ibrahim
Pengawal Keselamatan KP 11
Mohammad Adzrul B. Ibrahim
adzruli@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Denan B. Bujang
Pengawal Keselamatan KP 11
Denan B. Bujang
denanb@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Edruce Bin Affendi
Pengawal Keselamatan KP 11
edrucea@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Elvis Ak Paulus
Pengawal Keselamatan KP 11
Elvis Ak Paulus
elvisp@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Faddly Ak Tarang
Pengawal Keselamatan KP 11
Faddly Ak Tarang
faddlyt@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Ngatdi B. Ngadimun
Pengurus
Ngatdi B. Ngadimun
ngatdin@sarawak.gov.my
082-443991
082-442730
Jickyli Ak Kitok
Pengawal Keselamatan KP 11
Jickyli Ak Kitok
jickylik@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Kamaruddin Bin Ahmat
Pengawal Keselamatan KP 11
Kamaruddin Bin Ahmat
kamarua1@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Kingi Ak Simun
Pengawal Keselamatan KP 11
Kingi Ak Simun
kingis@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Mohd Hairul Nizam B. Satie
Pengawal Keselamatan KP 11
Mohd Hairul Nizam B. Satie
hairulns@sarawak.gov.my
082-443991
082-442730
Mohd Haziq Saifullah B. Abd Kadir
Pengawal Keselamatan KP 11
Mohd Haziq Saifullah B. Abd Kadir
haziqsak@sarawak.gov.my
082-443991
082-442730
Mohd Mustaqim B. Ariffin
Pengawal Keselamatan KP 11
Mohd Mustaqim B. Ariffin
mustaqia@sarawak.gov.my
082-443991
082-442730
Mohd Nazir B. Bolhassan
Pengawal Keselamatan KP 11
Mohd Nazir B. Bolhassan
nazirb@sarawak.gov.my
082-443991
082-442730
Nur Iris Erica Bt Abdullah
Pengawal Keselamatan KP 11
ericaap@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Nur Jannah Flomina Bt David
Pengawal Keselamatan KP 11
Nur Jannah Flomina Bt David
flominad@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Azri Yazid B. Mohammad
Pengawal Keselamatan KP 11
Azri Yazid B. Mohammad
azriym@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Nurhafiza Bt Ressal
Pengawal Keselamatan KP 11
Nurhafiza Bt Ressal
nurhafir@sarawak.gov.my
082-443991
082-442730
Mohd Iskandar Bin Bujang Zaidon
Pengawal Keselamatan KP 11
iskandarb3@sarawak.gov.my
082-319001
082-443101
Mohammad Salleh Bin Ojek
Pengawal Keselamatan KP 11
mohamso@sarawak.gov.my
082-319001
082-443101
Eskander Munjiry Bin Jamal
Pengawal Keselamatan KP 11
eskandermj@sarawak.gov.my
082-319001
082-443101
Hanizam Bin Hosen
Pengawal Keselamatan KP 11
hanizamhn@sarawak.gov.my
082-319001
082-443101
Amierul Syukri Bin Syukri
Pengawal Keselamatan KP 11
aemirulss@sarawak.gov.my
082-319001
082-443101
Camillus Terrence Ak Tom Hem
Pengawal Keselamatan KP 11
camillustt@sarawak.gov.my
082-319001
082-443101
Frankie Ak Stuk
Pengawal Keselamatan KP 11
frankiest@sarawak.gov.my
082-319001
082-443101
Abang Fadilah Bin Abang Mustapha
Pengawal Keselamatan KP 11
fadilaham@sarawak.gov.my
082-319001
082-443101
Badar Ak Umi
Pengawal Keselamatan KP 11
badarumi@sarawak.gov.my
082-319001
082-443101

Pengawal Pengiring Menteri

NamaHubungi
John Anchai Ak William
Pengawal Keselamatan KP 11
John Anchai Ak William
johnaw@sarawak.gov.my
082-443991
082-443101
Siti Umi Bt. Haji Ibrahim
Pengawal Keselamatan KP 11
ctumii@sarawak.gov.my
082-319001
082-443101
Mohd Zulhilmie B. Mohd Fadhil
Pengawal Keselamatan KP 11
Mohd Zulhilmie B. Mohd Fadhil
zulhilmf@sarawak.gov.my
082-443991
082-442730