Text: Tambah BesarText: AsalText: Tambah Kecil

Hubungi Kami

Setiausaha Kerajaan Negeri
Pejabat Setiausaha Kerajaan Negeri
Tingkat 20 , Wisma Bapa Malaysia
Petra Jaya, 93502 Kuching
Sarawak

Tel  :+6082-441957
Fax :+6082-441677


© Hak Milik Jabatan Ketua Menteri Sarawak 2016

Topik Popular
Pengenalan JKM
Borang permohonan penyelidikan
Direktori staf JKM


Pautan
Portal Rasmi Kerajaan Malaysia
Portal Rasmi Kerajaan Negeri Sarawak
Kemaskini Pada: 22 10 2017
Versi 8.0.2c
1226967
Unit Pentadbiran
 

 
Direktorat

NamaHubungi
Antonio Kahti Galis
Director
antonikg@sarawak.gov.my
082-319017 Ext 2045
082-444321

Tugas-tugas Khas

NamaHubungi
Dahim anak nadot
Pegawai Tadbir Khas
dahimn@sarawak.gov.my
082-514464

Timbalan Pengarah

NamaHubungi
Hajah Norhayati Mornie
Timbalan Pengarah
yati@sarawak.gov.my

Akaun & Kewangan

NamaHubungi
Johan Achu ak Jupaw
Akauntan
johanaj@sarawak.gov.my
082-449733 Ext 2702
Fairuz Bt Pati
Akauntan
fairuzpati@sarawak.gov.my
082-319022 ext 2050
Saniah Binti Zaidan
Penolong Akauntan
saniahz@sarawak.gov.my
082-319079 Ext 2107
Noor Izham bin Razali
Penolong Akauntan
noorir1@sarawak.gov.my
082-319077 ext 2105
Mohd Nassir B Morshidi
Penolong Akaun
nassir@sarawak.gov.my
082-441957 Ext 2104

Pentadbiran Am

NamaHubungi
Ayu Shafinaz Bt Azmi Sabni
Penolong Pengarah
ashafinaz@sarawak.gov.my
319024 ext 2052
Masuri Binti Mohd Mansor
Penolong Pegawai Tadbir
masurim@sarawak.gov.my
440191 ext 2073

ICT & Kualiti

NamaHubungi
Grace Lim Hui Chia
Ketua Penolong Pengarah
gracelim1@sarawak.gov.my
082-319025
Khairul Nizam Bin Morshidi
Penolong Pengarah
khairunm@sarawak.gov.my
447533 ext 2705
Tiffany Anak Marin
Penolong Pegawai Tadbir
tiffanym@sarawak.gov.my
082-319064, 082-441957

Khidmat Bandaraya

NamaHubungi
Azizah Binti Merni
Penolong Pengarah
azizahm@sarawak.gov.my
082-319092
Fardianna bt Sulaiman Ng
Penolong Pegawai Tadbir
fardiannas@sarawak.gov.my
082-319027 Ext 2055
Martina Meseline Anak Spira
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
martina.meseline.spira@sarawak.gov.my
082-319087
082-444321

Stor 1 JKM

NamaHubungi
Asmyrita Husna Binti Ahmad
Penolong Pengarah
asmrital@sarawak.gov.my
312308 ext 2110
John Ak Chukit
Pembantu Tadbir
johnc@sarawak.gov.my
441045 ext 2845

Sumber Manusia Pejabat

NamaHubungi
Alicia Tay Bui Kiaw
Penolong Pengarah
alicia@sarawak.gov.my
082-319021, 082-445482
Ariena Binti Borhan
Pembantu Tadbir (P/O) (Jumud)
arienab@sarawak.gov.my
319080 ext 2108

Pembangunan Sumber Manusia

NamaHubungi
Jeffery Ak Alim
Pembantu Tadbir
jefferya@sarawak.gov.my
311404 ext 2113

Sumber Manusia Ahli Pentadbiran

NamaHubungi
Mohamad Faizal Bin Alias
Penolong Pengarah
mohamafa@sarawak.gov.my
082-446423 ext 2481
Zainab Binti Aini
Penolong Pegawai Penerbitan
zainaba@sarawak.gov.my
082-440170 ext 2844

Hal Ehwal Imigresen & Buruh

NamaHubungi
Michelle Jenai Ak Nelson Mujah
Penolong Pengarah
michellej@sarawak.gov.my
082-319087
Siti Zulaikha Binti Kaderi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
siti.zulaikha@sarawak.gov.my
082-319092
Mohammed Feruz Abdul Khallik
Penolong Pegawai Tadbir
mohammfk@sarawak.gov.my
082-319092
Kho Chiong Pun
Penolong Pegawai Tadbir
khocp@sarawak.gov.my
082-319092
082-444321
Siti Zulaikha Binti Kaderi
Pembantu Tadbir (Perkeranian & Operasi)
siti.zulaikha@sarawak.gov.my
082-319071 Ext 2706
Zahrah bt. Bakar
Pembantu Tadbir (Perkeranian & Operasi)
zahrah.bakar@sarawak.gov.my
082-444573

Pembangunan Wilayah

NamaHubungi
Norfazeryn Bt Samsudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
norfazeryn.samsudin@sarawak.gov.my
082-441957
Azizah Khairuddin
Clerk
azizahk@sarawak.gov.my
082-446349

Pengurusan Aset Kerajaan (Bangunan)

NamaHubungi
Milan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Milan@sarawak.gov.my
082-319078, 492106
Zahrah bt. Bakar
Penolong Pegawai Tadbir
zahrah.bakar@sarawak.gov.my
082-441957, 082-319081

Pengurusan Fleet

NamaHubungi
Abdul Rahman B Barahim
Penolong Pengarah
abdulb@sarawak.gov.my
082-319089, Ext 2847
Angeline Elsie Anak Jok
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
angeline.jok@sarawak.gov.my
082-441957, 082-444563

Ketua Masyarakat

NamaHubungi
Norlela Jarnie
Ketua Penolong Pengarah
norlelaj@sarawak.gov.my
082-445309
Nazarudin bin Abdul Latip
Penolong Pegawai Tadbir
nazarudin@sarawak.gov.my
082-446352
Lantong ak Gima
Pegawai Tadbir
lantong@sarawak.gov.my
Yus Razla Binti Rangkut
Pembantu Tadbir
yusr@sarawaknet.gov.my
082-446349
Abdul Healee bin Bujang Seran
Senior Clerk -
abdulhbs@sarawaknet.gov.my
082-446350
Lanchong ak Angking
Penolong Pegawai Tadbir
lanchong@sarawak.gov.my
082-319087
082-445116
Azizah Khairuddin
Clerk
azizahk@sarawak.gov.my
082-446349
Sadiah Binti Haji Jarawi
Clerk
sadiah@sarawak.gov.my
082-446371
Mohd Harfizan bin Madinil
Clerk
harfizam@sarawaknet.gov.my
082-446350
Beatrice Ak Friday
Clerk
beatricef@sarawak.gov.my
082-446371
Hajimah Bt. Jalani
Clerk
hajimah@sarawak.gov.my
082-446371

Hal Pejabat Residen & Daerah

NamaHubungi
Awang Abdul Faridz Bin Awang Yusop
Penolong Pengarah
faridz@sarawak.gov.my
082-49533