Text: Tambah BesarText: AsalText: Tambah Kecil
Unit Pentadbiran
 

 
Pejabat Pengarah

NamaHubungi
Antonio Kahti Galis
Pengarah
antonikg@sarawak.gov.my
082-319017 / 082-442441
082-443777 / 082-444321
Hajah Nursariyati Binti Mohamed
Setiausaha Pejabat
nursarim@sarawak.gov.my
082-319019 Ext 2047
082-443777 / 082-444321
Albert Bobson Anak Deni
Pembantu Tadbir
albertbd@sarawak.gov.my
082-312836 Ext 2487
082-443777 / 082-444321

Tugas-tugas Khas

NamaHubungi
Dahim Anak Nadot
Pegawai Tadbir Khas
dahimn@sarawak.gov.my
082-319033 Ext 2061
082-444321

Timbalan Pengarah

NamaHubungi
Hajah Norhayati Mornie
Timbalan Pengarah
yati@sarawak.gov.my
082-440237 Ext 2058
082-440550

Seksyen Pentadbiran Am

NamaHubungi
Grace Lim Hui Chia
Ketua Penolong Pengarah
gracelim@sarawak.gov.my
082-319025 Ext 2053
082-444321

Pentadbiran Pejabat

NamaHubungi
Ayu Shafinaz Binti Azmi Sabni
Penolong Pengarah
ashafinaz@sarawak.gov.my
082-319024 Ext 2052
082-444321
Masuri Binti Mohd Mansor
Penolong Pegawai Tadbir
masurim@sarawak.gov.my
082-440191 Ext 2073
082-444321
Beatrice Anak Friday
Pembantu Tadbir
beatrice1@sarawak.gov.my
082-319093 Ext 2859
082-444321
Siti Norshila Binti Samsudin
Pembantu Tadbir
s.norshila@sarawak.gov.my
082-312175 Ext 2709
082-444321
Deborra Bt Micheal @ Nur Raifana Abdullah
Pembantu Tadbir
deborram@sarawak.gov.my
082-319072 Ext 2707
082-444321
Norfazeryn Binti Samsudin
Pembantu Tadbir
norfazeryn.samsudin@sarawak.gov.my
082-444563 Ext 2056
082-444321
Adeline Ngilo
Pembantu Operasi
adelinen@sarawak.gov.my
082-319093 Ext 2859
082-444321
Hajah Aziah Binti Amin
Pegawai Khidmat Pelanggan
aziaha@sarawak.gov.my
082-441957
082-444321
Zaliza Binti Abdul Kadir
Pegawai Khidmat Pelanggan
zalizak@sarawak.gov.my
082-441957
082-444321
Nurul Hidayah Binti Mohd Hafiz
Pegawai Khidmat Pelanggan
n.hidayah@sarawak.gov.my
082-441957
082-444321
Jamaiah Binti Jemat
Pegawai Khidmat Pelanggan
jamaiahj@sarawak.gov.my
082-441957
082-444321

Insiatif Kualiti & Pengurusan ICT

NamaHubungi
Khairul Nizam Bin Morshidi
Penolong Pengarah
khairunm@sarawak.gov.my
082-447533 Ext 2075
082-444321
Tiffany Anak Marin
Penolong Pegawai Tadbir
tiffanym@sarawak.gov.my
082-312254 Ext 2060
082-444321

Khidmat Bandaraya

NamaHubungi
Azizah Binti Merni
Penolong Pengarah
azizahm@sarawak.gov.my
082-319081 Ext 2109
082-444321
Fardianna Sulaiman Ng
Penolong Pegawai Tadbir
fardiannas@sarawak.gov.my
082-319027 Ext 2055
082-444321
Patricia Anak Peter
Pembantu Tadbir
patricp@sarawak.gov.my
082-319046 Ext 2074
082-444321

Stor 1 JKM

NamaHubungi
Asymrita Husna Binti Ahmad
Penolong Pengarah
asmyrita@sarawak.gov.my
082-312308 Ext 2110
082-444321
John Anak Chukit
Pembantu Tadbir
johnc@sarawak.gov.my
082-441045 Ext 2845
082-444321
Seknency Anak Ina
Pembantu Tadbir
seknenci@sarawak.gov.my
082-319064 Ext 2096
082-444321
Juraimi Bin Jumanub
Pembantu Operasi
juraimi@sarawak.gov.my
082-441045 Ext 2845
082-444321

Seksyen Sumber Manusia
Ahli Pentadbiran

NamaHubungi
Mohammad Faizal Bin Alias
Penolong Pengarah
mohamafa@sarawak.gov.my
082-446423 Ext 2481
082-444321
Zainab Binti Aini
Penolong Pegawai Penerbitan
zainaba@sarawak.gov.my
082-440710 Ext 2844
082-444321

Sumber Manusia Pejabat

NamaHubungi
Alicia Tay Bui Kiaw
Penolong Pengarah
alicia@sarawak.gov.my
082-319021 Ext 2049
082-444321
Ariena Binti Borhan
Penolong Pegawai Tadbir
arienab@sarawak.gov.my
082-319080 Ext 2108
082-444321
Rose Binti Suhaili
Pembantu Tadbir
roses@sarawak.gov.my
082-319038 Ext 2066
082-444321
Leminang Unan
Pembantu Tadbir
leminang@sarawak.gov.my
082-445907 Ext 2480
082-444321
Nur Amira Aida Binti Zulkhaniffah
Pembantu Tadbir
amira.aida@sarawak.gov.my
082-319081 Ext 2059
082-444321

Pembangunan Sumber Manusia

NamaHubungi
Jeffery Anak Alim
Pembantu Tadbir
jefferya@sarawak.gov.my
082-311404 Ext 2113
082-444321

Seksyen Kewangan
Pengurusan

NamaHubungi
Johan Achu Anak Jupaw
Akauntan
johanaj@sarawak.gov.my
082-449733 Ext 2702
082-444321
Saniah Binti Zaidan
Penolong Akauntan
saniahz@sarawak.gov.my
082-319079 Ext 2107
082-444321
Mohd Nassir Bin Morshidi
Pembantu Tadbir (Kewangan)
nassir@sarawak.gov.my
082-319095 Ext 2076
082-444321
Kamsiah Binti Seli
Pembantu Tadbir (Kewangan)
kamsiahs@sarawak.gov.my
082-319026 Ext 2054
082-444321
Sofiah Binti Haji Mahruf
Pembantu Tadbir
sofiahm@sarawak.gov.my
082-319096 Ext 2078
082-444321
Yus Razyla Binti Rangkut
Pembantu Tadbir
yusrr@sarawak.gov.my
082-311025
082-444321
Hassan Bin Loren
Pembantu Operasi
hassanl@sarawak.gov.my
082-441957
082-444321

Operasi

NamaHubungi
Fairuz Binti Pati
Akauntan
fairuzpati@sarawak.gov.my
082-319022 Ext 2052
082-444321
Noor Izham Bin Razali
Penolong Akauntan
noorir1@sarawak.gov.my
082-319077 Ext 2105
082-444321
Rihajah Binti Mohiden
Pembantu Tadbir (Kewangan)
rihajahm@sarawak.gov.my
082-319076 Ext 2104
082-444321
Fakhrur Razi Bin Amat Jafar
Pembantu Tadbir (Kewangan)
frazi@sarawak.gov.my
082-311360 Ext 2093
082-444321
Lantong Anak Gima
Pembantu Tadbir (Kewangan)
lantongg@sarawak.gov.my
082-319047 Ext 2075
082-444321
Kornia Normah
Pembantu Tadbir
kornian@sarawak.gov.my
082-445909 Ext 2486
082-444321
Fatin Afifah Binti Shukor
Pembantu Tadbir
fatinas1@sarawak.gov.my
082-312502 Ext 2708
082-444321

Seksyen Aset Kerajaan
Aset Bangunan Kerajaan

NamaHubungi
Mohammad Nizam Bin Wang
Penolong Pengarah
nizamw@sarawak.gov.my
082-319072 Ext 2101
082-440550
Priscilla Anak Empurai
Penolong Pengarah
priscillae@sarawak.gov.my
082-319063 Ext 2095
082-440550
Charles Entigu Anak Christopher Jabu
Pembantu Tadbir
charlecj@sarawak.gov.my
082-311289 Ext 2848
082-440550
Sadiah Binti Haji Jarawi
Pembantu Tadbir
sadiahj@sarawak.gov.my
082-319078 Ext 2106
082-440550
Isamsiah Binti Baee
Pembantu Tadbir
isamsiab@sarawak.gov.my
082-446430 Ext 2485
082-440550
Milan Anak Ahtia
Pembantu Tadbir
milana@sarawak.gov.my
082-446425 Ext 2483
082-440550

Aset Fleet Kerajaan

NamaHubungi
Abdul Rahman Bin Barahim
Penolong Pengarah
abdulrb7@sarawak.gov.my
082-319089 Ext 2847
082-440550
Steveharold Uyo
Penolong Pegawai Tadbir
steveharold@sarawak.gov.my
082-319029 Ext 2057
082-444321
Angeline Elsie Anak Jok
Pembantu Tadbir
angeline.jok@sarawak.gov.my
082-444906 Ext 2051
082-444321

Aset Alih Kerajaan

NamaHubungi
Abdul Healee Bin Bujang Seran
Pembantu Tadbir
abdulhbs@sarawak.gov.my
082-446350 Ext 2601
082-444321
Bartholomew Anak Anthony Abad
Pembantu Tadbir
bartholomw@sarawak.gov.my
082-319074 Ext
082-444321
Azizah Khairuddin
Pembantu Tadbir
azizahk@sarawak.gov.my
082-440763 Ext 2094
082-444321

Seksyen Pentadbiran Bahagian & Tenaga Kerja
Hal Ehwal Pejabat Residen & Daerah

NamaHubungi
Norlela Binti Haji Jarnie
Ketua Penolong Pengarah
norlelaj@sarawak.gov.my
082-319037 Ext 2065
082-444321
Awang Abdul Faridz Bin Awang Yusop
Penolong Pengarah
faridzay@sarawak.gov.my
082-449533 Ext 2103
082-440550
Gima Anak Mengkang
Penolong Pegawai Tadbir
gima@sarawak.gov.my
082-312245 Ext 2111
082-440550
Lanchong Anak Angking
Penolong Pegawai Tadbir
lanchong@sarawak.gov.my
082-319068 Ext 2701
082-440550
Martina Meseline Anak Spira
Pembantu Tadbir
martina.meseline.spira@sarawak.gov.my
082-319071 Ext 2706
082-440550

Ketua Masyarakat / Ketua Kaum

NamaHubungi
Azmi Bin Usup
Penolong Pengarah
azmiu@sarawak.gov.my
082-446349 Ext
082-440550
Nazaruddin Bin Haji Abdul Latip
Penolong Pegawai Tadbir
nazarudl@sarawak.gov.my
082-446352 Ext 2602
082-440550
Mohd Harfizan Bin Madinil
Pembantu Tadbir
harfizam@sarawak.gov.my
082-446371 Ext 2604
082-440550

Tenaga Kerja

NamaHubungi
Michele Jenai Anak Nelson Mujah
Penolong Pengarah
michejnm@sarawak.gov.my
082-446424 Ext 2482
082-440550
Mohammed Feruz Bin Abdul Khalik
Penolong Pegawai Tadbir
mohammfk@sarawak.gov.my
082-442077 Ext 2077
082-440550
Kho Chiong Pun
Penolong Pegawai Tadbir
khocp@sarawak.gov.my
082-319092 Ext 2858
082-440550
Zahrah Binti Bakar
Pembantu Tadbir
zahrahb@sarawak.gov.my
082-444573 Ext 2072
082-440550
Siti Zulaikha Binti Kaderi
Pembantu Tadbir
siti.zulaikha@sarawak.gov.my
082-446133 Ext 2098
082-440550

Lain-lain

NamaHubungi
Hamdi Bin Haji Sebli
Pembantu Operasi
082-441957
082-444321
Fabian Chin
Pembantu Operasi
082-441957
082-444321
Faizal Bin Kamaruddin
Pembantu Operasi
082-441957
082-444321
Ramzy Bin Ata
Pembantu Operasi
082-441957
082-444321
Shah Afandi Bin Ibrahim
Pembantu Operasi
082-441957
082-444321
Mohd Khairul Bin Bodeng
Pembantu Operasi
082-441957
082-444321
Wihadjijo Bin Saibon
Pemandu
082-441957
082-444321
Wihadjijo Bin Saibon
Pemandu
082-441957
082-444321