Text: Tambah BesarText: AsalText: Tambah Kecil

Hubungi Kami

Setiausaha Kerajaan Negeri
Pejabat Setiausaha Kerajaan Negeri
Tingkat 20 , Wisma Bapa Malaysia
Petra Jaya, 93502 Kuching
Sarawak

Tel  :+6082-441957
Fax :+6082-441677


© Hak Milik Jabatan Ketua Menteri Sarawak 2016

Topik Popular
Pengenalan JKM
Borang permohonan penyelidikan
Direktori staf JKM


Pautan
Portal Rasmi Kerajaan Malaysia
Portal Rasmi Kerajaan Negeri Sarawak
Kemaskini Pada: 24 08 2017
Versi 8.0.2
1151035
Unit Pentadbiran
 

 
Direktorat

NamaHubungi
Antonio Kahti Galis
Director
antonikg@sarawak.gov.my
082-319017 Ext 2045
082-444321

Tugas-tugas Khas

NamaHubungi
Dahim anak nadot
Pegawai Tadbir Khas
dahimn@sarawak.gov.my
082-514464

Timbalan Pengarah

NamaHubungi
Hajah Norhayati Mornie
Timbalan Pengarah
yati@sarawak.gov.my

Akaun & Kewangan

NamaHubungi
Johan Achu ak Jupaw
Akauntan
johanaj@sarawak.gov.my
082-441957 Ext 2093
Saniah Binti Zaidan
Penolong Akauntan
saniahz@sarawak.gov.my
082-441957 Ext 2107
Sahari B Zaidel
Penolong Akaun
sahariz@sarawak.gov.my
082-441957 Ext 2058
Mohd Nassir B Morshidi
Penolong Akaun
nassir@sarawak.gov.my
082-441957 Ext 2104
Then Leh Phing
Pembantu Tadbir
then.leh.phing@sarawak.gov.my

Sumber Manusia

NamaHubungi
Alicia Tay Bui Kiaw
Penolong Pengarah
alicia@sarawak.gov.my
082-319021, 082-445482
Nur Raifana Abdullah @Deborra Michael
Pembantu Tadbir (P/O) (Jumud)
deborram@sarawak.gov.my
319070

Khidmat Bandaraya

NamaHubungi
Azizah Binti Merni
Penolong Pengarah
azizahm@sarawak.gov.my
082-319092
Siti Zulaikha Binti Kaderi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
siti.zulaikha@sarawak.gov.my
082-319071 Ext 2706
Martina Meseline Anak Spira
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
martina.meseline.spira@sarawak.gov.my
082-319087
082-444321
Masuri Binti Mohamad Mansor
Penolong Pegawai Tadbir
masuri@sarawak.gov.my
082-444199

ICT & Kualiti

NamaHubungi
Grace Lim Hui Chia
Ketua Penolong Pengarah
gracelim1@sarawak.gov.my
082-319025

Hal Ehwal Imigresen & Buruh

NamaHubungi
Michelle Jenai Ak Nelson Mujah
Penolong Pengarah
michellej@sarawak.gov.my
082-319087
Kho Chiong Pun
Penolong Pegawai Tadbir
khocp@sarawak.gov.my
082-319092
082-444321
Siti Zulaikha Binti Kaderi
Pembantu Tadbir (Perkeranian & Operasi)
siti.zulaikha@sarawak.gov.my
082-319071 Ext 2706

Pembangunan Wilayah

NamaHubungi
Norfazeryn Bt Samsudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
norfazeryn.samsudin@sarawak.gov.my
082-441957
Azizah Khairuddin
Clerk
azizahk@sarawak.gov.my
082-446349

Pengurusan Aset Kerajaan (Bangunan)

NamaHubungi
Milan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Milan@sarawak.gov.my
082-319078, 492106
Zahrah bt. Bakar
Penolong Pegawai Tadbir
zahrah.bakar@sarawak.gov.my
082-441957, 082-319081

Pentadbiran Am & Hal Ehwal Awam

NamaHubungi
Nur Raifana Abdullah @Deborra Michael
Pembantu Tadbir (P/O) (Jumud)
deborram@sarawak.gov.my
082-319070 Ext 2705
Ariena Binti Borhan
Penolong Pegawai Tadbir
arienab@sarawak.gov.my
082-319080 Ext 2108
Beatrice Ak Friday
Clerk
beatricef@sarawak.gov.my
082-446371
Zainab Binti Aini
Penolong Pegawai Penerbitan
zainaba@sarawak.gov.my
082-444199
Khairol Nizam bin Morshidi
Penolong Pengarah
khairol@sarawak.gov.my
082-441957
Mohamad Faizal Bin Alias
Penolong Pengarah
mohamafa@sarawak.gov.my
082-441957

Pengurusan Fleet

NamaHubungi
Angeline Elsie Anak Jok
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
angeline.jok@sarawak.gov.my
082-441957, 082-444563

Aset Alih & Stor 1 JKM

NamaHubungi
Khairul Nizam Morshidi
Penolong Pengarah
khairol@sarawak.gov.my
319034

Ketua Masyarakat

NamaHubungi
Norlela Jarnie
Ketua Penolong Pengarah
norlelaj@sarawak.gov.my
082-445309
Nazarudin bin Abdul Latip
Penolong Pegawai Tadbir
nazarudin@sarawak.gov.my
082-446352
Lantong ak Gima
Pegawai Tadbir
lantong@sarawak.gov.my
Yus Razla Binti Rangkut
Pembantu Tadbir
yusr@sarawaknet.gov.my
082-446349
Abdul Healee bin Bujang Seran
Senior Clerk -
abdulhbs@sarawaknet.gov.my
082-446350
Lanchong ak Angking
Penolong Pegawai Tadbir
lanchong@sarawak.gov.my
082-319087
082-445116
Azizah Khairuddin
Clerk
azizahk@sarawak.gov.my
082-446349
Sadiah Binti Haji Jarawi
Clerk
sadiah@sarawak.gov.my
082-446371
Mohd Harfizan bin Madinil
Clerk
harfizam@sarawaknet.gov.my
082-446350
Beatrice Ak Friday
Clerk
beatricef@sarawak.gov.my
082-446371
Hajimah Bt. Jalani
Clerk
hajimah@sarawak.gov.my
082-446371

Hal Pejabat Residen & Daerah

NamaHubungi
Awang Abdul Faridz Bin Awang Yusop
Penolong Pengarah
faridz@sarawak.gov.my
082-49533